Podeli vest:

Facebook
Telegram
WhatsApp

U 6. kolu Zapadno moravske zonske lige GFK Sloboda pobedila je Slogu iz Sjenice rezultatom 1:0 (0:0). U duelu trećeplasirane i četvrtoplasirane ekipe bolje više su pokazali crveno – crni.

Pred oko 1 500 gledalaca odigrana je jedna veoma uzbudljiva utakmica sa dosta borbe i emocija. Prvo poluvreme je završeno bez pravih prilika, a za jednog od krivaca takve igre može se proglasiti sudija Bogdanović, koji je konstantno prekidao igru nedozvoljavajući da se igra razvije.

Kontraverzna situacija se dešava u 67. minutu. Sloboda postiže gol, ali sudija ga poništava i pokazuje na belu tačku. Šut Damljanovića brani golman Sloge i rezultat ostaje 0:0.

Do kraja utakmice Sloga se povukla na svoju polovinu, braneći rezultat. I kada je izgledalo da će se utakmica završiti bez golova, u 3 minutu nadoknade, na veliko oduševljenje publike Damljanović postiže gol za pobedu.

U sledećem kolu Sloboda gostuje lideru, ekipi Sloge iz Bajine Bašte.

Izvor: uzice.online