Facebook
Telegram
WhatsApp

U 10. kolu Zapadno moravske zonske lige sastale su se jedine dve neporažene ekipe i lideri šampiona.

Na Gradskom stadionu kraj Đetinje gostovala je Budućnost iz Arilja. U borbi za prvo mesto, oba kluba su išla na sva tri boda ali je utakmica završena bez pobednika rezultatom 2:2 (1:1). Fudbaleri Slobode morali su dvaputa da jure rezultat. Poveli su gosti u 31. minutu golom Ivanovića, a rezultat je sa bele tačke poravnjao Đorđević u 41. minutu. U kontranapadu u 69. minutu golom Grujičića gosti opet dolaze do vođstva. Konačan rezultat postavlja Dabić, prelepim golom iz slobodnog udarca sa 25 metara, u 86. minutu.

Pravi fudbalski ambijent i dobra utakmica viđena je na Gradskom stadionu, gde je utakmicu gledalo preko 1 500 ljudi. Mrlju na sveopšti utisak baca nepojavljivanje gostujućeg trenera na konferenciji za medije posle utakmice.

Izvor: uzice.online