“Kinder

“Bravo

Sport

Gold trail Zlatibor 2023

Više od stotinu trkača iz Bosne i Hercegovine, Grčke i Srbije se 30.aprila trkalo na Zlatiboru

Objavljeno

Fotografija: gold trail zlatibor

Više od stotinu trkača iz Bosne i Hercegovine, Grčke i Srbije se 30.aprila trkalo na Zlatiboru. S-gym je i ove godine organizovao zanimljivu planinarsku trku “Gold Trejl Zlatibor” od 15 km na Torniku. Ove godine se u muškoj konkurenciji takmičilo 80 sportista dok je u ženskoj konkurenciji nastupilo 40 takmičarki.

Najbolji rezultat je imao Miroslav Dukadinović (Fitnes Healthy Living) koji je stazu prešao za 1:19:21. Samo tridesetak sekudi je bio sporiji Ognjen Obućina (Fitnes Healthy Living) koji je imao vreme 1:19:55. Treće mesto je pripalo Aleksandru Rakiću (Totalna je banja) koji je 15 km pretrčao za 1:25:39.

U ženskoj konkurenciji prvo mesto je osvojila Natalija Ilić (KTJ Team) koja je 15 km pretrčala za 1:39:09. Drugo mesto je pripalo Jeleni Paunović (KTJ Club) koja je imala vreme 1:47:24 dok je treće mesto zauzela Jeka Tošić (Fitnes Healthy Living) koja je stazu prešla za 1:50:22. Domaćine su na ovoj trci predstavljale balkanska šamionka u smučanju, Anja Ilić koja je zauzela osmo mesto (2:00:19) i Tamara Nikolić koja je bila dvadeseta (2:29:0).

Trku su podržali TRK Zlatibor, Merkur X Tip, Mastercard, PK Tornik, Gold gondola…

Izvor: zlatibor.tv/uzice online