Podeli vest:

Facebook
Telegram
WhatsApp

Nastavljen je niz neuspeha košarkaša Slobode novim porazom u KLS i on sad iznosi 7 poraza u nizu. Košarkaši Slobode poraženi su na gostovanju od Mege Bemaks rezultatom 96:66.

Malo ko je očekivao da Sloboda preokrene crnu seriju protiv dugogodišnjeg ABA-ligaša, a i domaćini su pokazali od samog starta da su spremni za nadigravanje i da ništa neće prepustiti slučaju. Već posle prve četvrtine domaćini su vodili sa 15 poena razlike i tu razliku su uvećavali iz četvrtine u četvrtinu da bi utakmicu završili sa ubedljivih 30 poena razlike.

Trener Slobode priznao je da je trenutno velika razlika u kvalitetu između igrača Slobode i Mege, kao i to da njegovi igrači nisu uspeli da pruže veći otpor. Misli su im već usmerene na sledećeg protivnika ekipu Tamiša.

Košarkaši Tamiša gostuju u hali “Veliki park” u nedelju od 18h.