Deseta pobeda u nizu košarkaša Slobode

Objavljeno

Fotografija: shutterstock

Košarkaši Slobode deluju nezaustavljivo i ostvarili su desetu pobedu u nizu u Košarkaškoj ligi Srbije.

Najnovija “žrtva” košarkaša Slobode bila je Mladost iz Zemuna. Pokušali su igrači Mladosti da se nadigravaju sa igračima Slobode brzim tempom igre, što je sa njihove strane dovelo do velikog broja poena ali i velikog broja grešaka. Domaćini su utakmicu počeli agresivno i za samo 10 minuta postigli 29 poena za prednost od 9 poena. Ipak taj stil igre uzrokovao je velikim brojem grešaka i ishitrenih šuteva. Sloboda je u svom ritmu jurila rezultat da bi u poslednjoj četvrtini domaćinu zadala odlučujući udarac. Utakmica je završena rezultatom 95 : 121 po četvrtinama 29:20; 25:30; 29:35; 12:36.

U narednom kolu Slobodu očekuje derbi sezone i verovatno utakmica koja će odlučiti prvaka KLS. U hali “Veliki park” 18.02. gostuje lider prvenstva Borac iz Čačka.

Izvor: uzice.online