Podeli vest:

Facebook
Telegram
WhatsApp

U 12. kolu Košarkaške lige Srbije, košarkaši Slobode savladali su ekipu Metalca rezultatom 109:83.

Košarkaši Slobode nastavili su pobednički niz i pred domaćom publikom, njih oko 300, upisali 7. pobedu u nizu.

U redovima Slobode nedostajali su Ćubić i Marić, koji su povređeni i čekaju se rezultati magnetne rezonance. Ipak sigurnom igrom od prvog minuta “Rosoneri” su kontrolisali igru. Treća četvrtina je odlučila pitanje pobednika jer su tu deonicu domaćini dobili sa 34:16 i pred poslednju deonicu imali su 22 poena razlike.

Najuspešniji u domaćem sastavu bili su Pažin sa 21, Tadić 19 i Nikolić sa 18 postignutih poena.

U sledećem kolu Slobodu očekuje pravi test na gostovanju trećeplasiranoj ekipi Dynamica. Utakmaca se igra 28.12.

Izvor: uzice.online

Tagovi: | | |