Pobeda košarkaša Slobode na gostovanju u Vršcu

Podeli vest:

Facebook
Telegram
WhatsApp

U 7. kolu Košarkaške lige Srbije, košarkaši Slobode pobedili su na gostovanju ekipu KK Vršca rezultatom 75:92.

Lakše nego što je očekivano upisana je prva pobeda na gostujućem terenu ove sezone. Ipak na videlo su opet isplivale stare boljke, dobar start i onda neopisiv pad u igri. Počela je Sloboda i na ovom meču silovito i već u 7. minutu došla do +10, ali onda domaćini prave seriju od 16:0. Ipak Sloboda na poluvreme odlazi sa +5, (44:49). U drugom poluvremenu domaćini su ostali bez energije, promašivali otvorene šuteve i slobodna bacanja, pa su gosti sigurnom igrom priveli meč kraju. Najefikasniji u redovima Slobode bili su Foster sa 20 i Nikolić sa 18 poena.

Ovom pobedom Sloboda se popela na četvrtom mesto sa istim skorom od 5 pobeda i 2 poraza kao i drugoplasirani Zlatibor.

U sledećem kolu u halu Veliki park dolazi ekipa Kolubare iz Lazarevca.

Izvor: uzice.online

Tagovi: | | |