Podeli vest:

Facebook
Telegram
WhatsApp

Možda ovo ipak ne bude lagana šetnja kroz zonsku ligu za fudbalere Slobode. Fudbaleri Slobode i Zlatara odigrali su nerešeno 2:2 (0:0) na stadionu u Novoj Varoši u drugom kolu Zapadno – moravske zonske lige.

Krenula je Sloboda silovito i od prvog minuta opkolila gol Zlatara, ređale su se šanse jedna za drugom, ali gola nije bilo. U prilog ovoj tvrdnji ide i podatak da su igrači Slobode u prvom poluvremenu šutnuli 11 puta na gol Zlatara, dok je su igrači Zlatara imali 0 šuteva.

Kako to obično biva u fudbalu, kazna za neiskorišćene šanse brzo je stigla. Početkom drugog poluvremena fudbaleri Zlatara su postigli dva brza gola, iz njihova jedina 2 šuta ka golu Slobode na celoj utakmici.

Sloboda je nastavila sa ofanzivnom igrom i golovima Đorđevića u 62. i Božića u 88. minutu stiže do izjednačenja. Mogla je Sloboda i do sva 3 boda li je gol Đorđevića poništen zbog ofsajda.

Sledeću utakmicu Sloboda igra na svom terenu protiv ekipe FAP Priboj.

Izvor: uzice.online