Facebook
Telegram
WhatsApp

KK Radnički Kragujevac – KK Sloboda 92:90

U neizvesnoj utakmici igranoj u Sportskoj hali Jezero u Kragujevcu domaćini su savladali gostujuću Slobodu rezultatom 92:90 (23:27; 24:16; 25:23; 20:24). Iako je celo drugo poluvreme Sloboda zaostajala za ekipom Radničkog, na samo minut do kraja stigla je do -1. Ipak više sreće u završnici imali su domaćini. Ekipu Radničkog do pobede je vodio nekadašnji reprezentativac Srbije Raško Katić (39) sa 31 poenom.

Mladi Radnik – GFK Sloboda Užice 1:0

Usled velikih zdravstvenih problema, na gostovanje u Požarevac nije otišlo čak 7 igrača. Domaćin je zasluženo slavio postignuvši jedini gol na utakmici sa bele tačke u 80. minutu. Sloboda će nakon ove utakmice morati da promeni svoje ciljeve za tekuću sezonu jer su dosta bliži zoni ispadanja nego promociji u viši rang.

Izvor: uzice online

Tagovi: | | |