Podeli vest:

Facebook
Telegram
WhatsApp

Prethodnog vikenda u Kraljevu je održano Finale Kupa Srbije za seniore/ke, u atletici.

Atletičari “Mladosti” iz Užica obezbedili su učešće u šest finala, u kojima su osvojili tri medalje. Stefan Tovilović osvojio je dve srebrne medalje u trkama na 3.000m i 5000m, dok je Bojan Stanišić zauzeo treće mesto u trci na 1500m.

U trci na 800m, Milan Todorović, koji je nedavo postao studentski prvak SAD , osvojio je šesto mesto. On je imao veliku želju da nastupi za svoj kluba na finalu kupa, ali je istog dana doleteo iz Čikaga, i zbog vremenske razlike i nedovoljne aklimatizacije nije mogao bolje.

Ovi rezultati ohrabruju pred MOSI igre koje će se od 05-09. jula održati na Kolašinu, a iduće godine u Užicu.

Izvor: AK Mladost