Podeli vest:

Facebook
Telegram
WhatsApp

Košarkaši Studentskog centra savladali su ekipu užičke Slobode rezultatom 92:96 (18:17; 32:27; 24:23; 18:29), iako je Sloboda imala dvocifrenu prednost i većim delom kontrolisala dešavanja na terenu.

Košarkaši Slobode, odigrali su odlično u prvom poluvremenu. Bili su potpuno konkurentni Studentskom centru u prvoj deonici, a zatim su serijom trojki, uspeli da pobegnu na 47:34 u 18. minutu. Ipak nakon toga igrači domaćina turnira, Studentskog centra, zaigrali su mnogo bolje i prednost Slobode počela je da se topi, da bi 2 minuta pre kraja rezultat bio izjednačen 86:86. Nažalost kao mnogo puta do sada (pogotovo u KLS) košarkaši Slobode nisu imali sreće u završnici i košarkaši Studentskog centra priveli su meč kraju u svoju korist.

Najuspešniji u redovima Slobode bili su Tadić sa 18 poena, Ilkić sa 14 i Pažin sa 11 postignutih poena.

Sledeći meč ova dva tima igraju sutra od 16 časova i u slučaju pobede Slobode, učesnika polufinala odlučivaće koš razlika.

Izvor: uzice online

Tagovi: | | |