Podeli vest:

Facebook
Telegram
WhatsApp

Pred samo nešto više od 200 gledalaca u hali “Veliki park” košarkaši Slobode izgubili su od košarkaša Dinamika 81:82.

U neizvesnoj utakmici, punoj rezultatske neizvesnosti, može se reći da su više sreće imali gosti iz Beograda. Zvezda večeri je zasigurno bio bivši košarkaš Partizana, a sada košarkaš Dinamik-a, Đoko Šalić. On je meč završio sa 27 poena i samo jednim promašenim šutem iz igre. Junak Užica je mogao da postane Tadić koji je 7 sekundi pre kraja meča imao loptu u svojim rukama i priliku da odluči pobednika meča, ali ga je Lakičević blokirao pri šutu za pobedu.

Zanimljiva situacija je viđena i u šestom minutu druge četvrtine kada je trener Slobode, zbog nezalaganja u igri, poslao Crnića u svlačionicu.

Težak zadatak da preokrene negativan niz od 6 poraza košarkaši Slobode imaće u četvrtak kada gostuju ekipi Mega Bemaks-a.