Podeli vest:

Facebook
Telegram
WhatsApp

Pet pobede iz isto toliko utakmica na domaćem terenu imaju košarkaši Slobode. Poslednja “žrtva” u ovom nizu bili su košarkaši Kolubare.

Sloboda je imala svoje padove u igri, razlog tome je verovatno skraćena rotacija igrača zbog neigranja Korteza i Ćubića, ali pitanje pobednika nije dolazilo u pitanje ni u jednom trenutnku. Sloboda je bila u vođstvu od prvog minuta i na poluvreme je otišla +11. Sigurnom igrom u drugom poluvremenu Sloboda je uvećavala svoju prednost, pa su priliku da pokažu svoje umeće dobili i mladi igrači poput Aksentijevića, Božić, Matović i Alajbegović. Utakmica je završena rezultatom 108:80 (20:17;30:22;32:20;26:21).

Odličnu utakmicu u dresu Slobode imao je Stefan Simić sa 18 poena, 9 skokova i 9 asistencija za indeks korisnosti od 44 kao i Kutlešić sa 27 poena i po 6 skokova i asistencija.

Odlična igra košarkaša u domaćoj ligi prolazi izgleda nezapaženo kod Užičana jer je ovu utakmicu u hali Veliki park pratilo samo 500 gledalaca.

Izvor: uzice.online

Tagovi: | | |